Kaukolinė sensacija

Oleh: Pseudohistorian
August 1, 2016

Vakar „Lietuvos Ryto“ IT ir mokslo kategorijoje buvo paskelbta sensacinga naujiena „Parakaso kaukolių DNR testai atskleidė stulbinamą faktą“. Straipsnį „pagal Theearthchild.co.za inf. parengė Vytautas Povilaitis“. „Parengė“ čia reiškia „pažodžiui nusirašė“.
theearthchild.co.za yra anti-GMO supermamyčių šūdportalis, besiverčiantis click-bait’o tipo rašliavomis.

child

Kaip tai siejasi su kaukolėmis ir Palenkes piramidėmis?

Besidomintis išsamiau apie tai jau girdėjo iš „Ancient Origins“ (toks kaip ir pseudoistorijos INTER-TASS). Kažkaip turiu įtarimą Theearthchild V. Povilaičiui prireikė tik todėl, kad „pagal ancient-origins.net inf. parengė…“ užkliūtu net ir atlaidžiausiam redaktoriui.

Šią istoriją galima apibūdinti trumpai- tai yra piaras žymaus praeities tyrinėtojo ir nephilimų specialisto L. A. Marzulli naujai knygai „Nephilim Hybrids“: Naujas ir nuostabus atradimas! Mūsų supratimas apie pasaulį apverstas! Viską detaliai sužinosite tik už $35 (kaina su nuolaida taikoma knygos ir DVD pirkėjams. Gali būti taikomi papildomi siuntimo mokesčiai)!

Kaip jis čia surado tą europietišką DNR, aš nesiimu spėlioti, kadangi atsakymas ir taip akivaizdus, tam tereikia pažvelgti į 2014 m. sensaciją, nuo kurios savo pasakojimą pradeda Theearthchild/Povilaitis.

Parakaso kaukolės

Viskas prasidėjo nuo 2012 m. knygos „The Enigma of Cranial Deformation: Elongated Skulls of the Ancients“, kurios vienas autorių David Hatcher Childress nuo seno garsėjo kaip visų įmanomų paslapčių ir sąmokslų tyrinėtojas, kurioje buvo teigiama, kad Parakaso kaukolės yra ne dirbtinės deformacijos rezultatas, bet genetinės kilmės.

Netrukus, kitos knygos bendraautorius-antropologas iš Viktorijos universiteto ir Parakaso istorijos muziejaus direktoriaus pavaduotojas Brien Foerster- įtikino šio muziejaus direktorių Juan Navarro perduoti kaukolių mėginius DNR tyrimams. Šių tyrimų rezultatai, paskelbti 2014 m. ir tapo sensacija.

Dabar sudėliokim viską į savo vietas:

1. „Parakaso istorijos muziejus“ yra skambus pavadinimas, kuri Juan Navarro sugalvojo savo asmeninei kolekcijai.

2. Brien Foerster’io yra studijavęs Viktorijos universitete, tačiau-nepaisant melo academia.edu puslapyje- ten nedirba. Jis yra kelionių agentūros „Hidden Inca Tours“, organizuojančios ekskursijas „Ancient Aliens“ auditorijai, vadovas.

3. Mėginius jis nusiuntė ne į laboratoriją, o garsiam ufologui Lloyd Pye.

4. Anoniminiai tyrimo rezultatai buvo paskelbti B. Foerster’io FB paskyroje.

Šitie rezultatai- jeigu galima taip pasakyti- iškart tapo pajuokos objektų ir greitai pradėjo sklisti, kad tyrimą atlikusi genetikė yra dr. Melba Ketchum. B. Foerster tai paneigė, tačiau pripažino, kad ji dalyvauja projekte.

Vien pats jos paminėjimas buvo paskutinė vinis, net gan patikliems. dr. Melba Ketchum (dr. čia reiškia ne mokslo laipsnį, o veterinarės diplomą) pagarsėjo sniego žmogaus DNR tyrimais atliktais vienoje prasčiausių laboratorijų (Better Business Bureau F reitingas). Aš ketinau išvadinti jos laboratoriją nelegalaus autoserviso garažiuke analogu, tačiau paaiškėjo kad būtent taip ir yra.

Anuomet L. A. Marzulli anuomet liko užgožtas šių alternatyvios išminties titanų, tačiau D. H. Childress dabar domisi kitais dalykais (vimanomis), Pye mirė, M. Ketchum neaišku ar išvis tebedalyvauja, tad tyrimo vedliais beliko jis ir Brien Foerster.

Čia galima dar daug apie kalbėt (pvz. apie kriminalinį šios istorijos aspektą), tačiau kam?

Jeigu čia ir kyla kokių klausimų, tai tik dėl to, kaip ir kas vyksta „Lietuvos Ryto“ redakcijoje.

Tags: , , , ,

Category: Uncategorized | RSS 2.0 | Give a Comment | trackback

No Comments

Leave a Reply