Blogerių savireklamos savaitė

Oleh: Kreivarankis
July 10, 2015

Rytis Zaloga – rašo jau seniai, bet atradau ir pradėjau skaityti tik šįmet, kaip ir kitą liberoblių – Giedrių Alasevičių, kuris, tiesa, tik šįmet ir pradėjo aktyviau reikštis. Abudu ne tik labai aštrūs ir įdomūs, bet kas dar svarbiau, tai protingi ir kruopštūs. Bet tikrai abu yra labai geri ir šiuo metu perskaitau viską kas šiuose dviejuose bloguose parašoma naujo.

Dar viena porelė, tik šįkart du teisininkai – doktorantas Tomas Chochrin ir teisėjas Audrius Cininas. Abudu rašo tinklaraščius, kuriuos žino daugelis besidominčių kvalifikuotais teisininkų komentarais. Tomas skelbiasi, kad rašo savo tikslinei teisininkų auditorijai, tačiau kai kurie jo aktualijų komentarai gali būti visai įdomūs ir pakankamai suprantami teisinio išsilavinimo neturinčiam skaitytojui. Kaip, beje, ir humoro jausmo nestokojančio A. Cinino kai kurie tekstai. Pastarasis jau pagarsėjo savo drąsa demonstruoti savo “vidinį įsitikinimą”, net ir tada kai visa Lietuva su ašaromis akyse yra prieš. Ir, kad maža nepasirodytų dar įdeda į savo blogą teismų sprendimų tekstus – skaitykit, sako jis, ir pasakykit, kur neteisingai parašyta.

Rokiškis Rabinovičius – užsuku nebe taip dažnai kaip anksčiau, bet rašo tiek, kad net ir 5% jo tiekiamo kontento perskaitęs vistiek jo perskaitau daugiau, nei tų, kuriuos skaitau 100%. Jis žino absoliučiai viską, tačiau daug ką netiksliai, bet tai jau skaitytojo problemos. Sąžiningai darbuojasi visos blogosferos naudai ir ne tik, ta prasme ne tik blogosferos naudai ir ne tik sąžiningai, tačiau didelės pagarbos nusipelno jau vien tik už sugebėjimą operatyviai reaguoti į karščiausius įvykius, o taip pat už sugebėjimą juos sukurti, juk ne veltui tituluojasi ir tituluojamas Visatos valdovu.

Egidijus Nasevičius ir jo Punkonomics – dar vienas Visatos valdovas, jei neklystu aną Visatos valdovą užblokavęs ir jo užblokuotu esantis. Nes šioje Visatoje nėra vietos dviems, žinantiems viską. Bet jums jie abu prieinami.

Lidžitos užrašai – atsirado iš niekus ir iškarto šovė į aukštumas. Man pasirodė, kad vietomis perdaug vandeninga, bet kol kas tiesiog skaitau ir man patinka.

Komjaunimas – smagios ir protingos įžvalgos rašomos šaunaus vyruko. Ne viską perskaitau, tačiau užsuku reguliariai.

Ingridos Šimonytės blogas – beveik kiekvienas jos įrašas tampa savotiška mini revoliucija tinklaraštijoje. Nėra perdaug ką apie ją papasakoti, visiems viskas apie ją žinoma, kontraargumentų jos išdėstytiems irgi nelabai randama. Manau, kai kurie politikai po naujo jos įrašo išgeria šampano, jeigu jame nėra minima jo pavardė.

Istorija įdomiai – blogas, kuris tiesiog buvo pasmerktas atsirasti. Lyg ir visi domisi istorija , bet visi tuo pačiu skundžiasi, kad “mokykloje buvo neįdomu”, o va čia “įdomiai”. Gal dėl to, kad paprastai, intriguojančiai ir, svarbiausia, trumpai. Bet vistiek įdomu ir tiems, kurie šiaip jau nesibaido ir ilgesnių tekstų istorijos tematika, kuriuos šio blogo autorius taip pat rašo puikiai.

Gedas – dar vienas istorijos entuziastas kažkokiu tai būdu sugebėjęs užsilikti LJ blogofermoje. Bet jo užmiršti vistiek nevalia.

Gyvenimo Stebėtojas – senas narcizas pastarosiomis dienomis vėl išsiskleidė savo pumpurą pasirodydamas mums savo nauja knyga apie šnipus, kurios dar neperskaičiau ir nežinia ar perskaitysiu (nieko asmeniško – aš dar ne tokiu epochalinių dalykų neperskaičiau). Viskas su juo gerai – trumpos, smagios istorijos, o jei norite ilgesnių, tai teks pirkti jo knygą.

Tags: , , , ,

Category: Blogosfera, Uncategorized | RSS 2.0 | Give a Comment | trackback

2 Comments

Leave a Reply